ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slideshow 01

    Tvůrčí práce, která slouží ke zviditelnění, pozvednutí objektů, zapamatování.

Návrh a realizace nástěnné malby

pro interiér i exteriér

Vytváříme změnu, proměňujeme a vytváříme příběhy. Pracujeme s atmosférou. Zajímají nás emoce, které barvy umí rozpoutat, originalita, netradičnost, prestižní vzhled. Do prostorů dodáváme energii, dynamiku, děj, propojujeme malbu s okolím. Víme, jak nás prostředí ovlivňuje a formuje.

Firemní malby / reklama

Firemní malby / reklama

V písmomalířství a veřejné malované reklamě postupujeme odvážně, používáme nadsázku, výraznější barevnost. Firemní malby pro ty, kteří chtějí atraktivní poutavou reklamu, která se propojuje s produkcí firmy. Hlavní roli hraje reklama.

Více informací

Vnitřní malby / atmosféra

Vnitřní malby / atmosféra

Malířská témata na stěnách vytváří, umocňují, mění atmosféru a optiku prostoru. Tématická malba působí atraktivně a zapamatovatelně. Rozsáhlejší malby jsou tvořeny po etapách. Hlavní roli hraje atmosféra.

Více informací

Abstraktní malby / barva

Abstraktní malby / barva

Kategorie moderních nadčasových maleb. Důraz na barvu, experiment, modernost, nadčasovost, vzájemné kombinace barev, efekty uměleckého malování v prostoru. Hlavni roli hraje barva.

Více informací

Soukromé malby / styl

Soukromé malby / styl

Prostory, za kterými zavřeme dveře a vnímáme, co se děje uvnitř. U komerčních objektů je podstatná cílová skupina lidí, kteří budou prostor navštěvovat, jakému účelu bude prostor sloužit, jaký je styl prostoru. Hlavní roli hraje styl a radost objednavatele.

Více informací

Venkovní malby / pozornost

Venkovní malby / pozornost

U maleb v exteriéru musíme vzít v úvahu, kde se objekt nachází. Jaká je jeho funkce, vzhled, bezprostřední okolí. Malba venku má rozsáhlou funkci. Především se jedná o vizuální záležitost, která posouvá objekt vpřed. Malba, která přitahuje pozornost svou nevšedností, odstupem. V hlavní roli je pozornost diváka, motivuje nás obecenstvo.

Více informací

Přenosné malby / detail

Přenosné malby / detail

Soubory velkoformátových maleb na mobilní podložce, které jsou součástí prostoru a propojují se s ním. Využíváme zde zkušenosti z oboru nástěnné malby. Pracujeme mistrovskou technikou olejomalby. Hlavní roli zde hraje detail a rukopis.

Více informací