ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slideshow 01

    Soukromé malby / styl

Soukromé malby/ styl

Soukromé malby pro majitele, bytů, domů. Malby pro radost dětí, přátel, příbuzných. Autentické malby bez hranic a fantazií.

Vycházíme z výtvarných principů, ale povaha člověka je mnohem důležitější. Temperamentní osoba instinktivně vyhledává energičtější barvy, se kterými se cítí ve své kůži a naopak. Zde je důležitý individuální přístup, neexistují přesné vzorce a univerzální barevné kombinace platné pro každého z nás.

S malováním přichází radost, barvy povzbuzují, náměty těší. S pohledem na zeď se naplňuje touha mít něco svého, originálního a na míru zvoleného na očích. Cílem této činnosti je si připomínat svoje zájmy, koníčky.

Pokud se rozhlížíte kolem a vidíte spoustu šedých, unavených zdí, stěn, tak je to ten správný moment pro malování. Časté reference máme v novostavbách, rekonstruovaných objektech. Přicházíme k zákazníkům k příležitosti umocnění změn, zvýraznění stylu, osobitosti.

Malujeme i tam, kde majitelé objektů nenalezli závěsný obraz dle představ a chtějí být originální. Nejprve probíhá konzultace na místě, případně telefonicky, e-mailem. Pokračujeme vymýšlením konceptu a grafickým návrhem na míru, poté realizujeme.

Typickou skupinou jsou malby menšího měřítka. Malováním dětského pokojíčku to začíná, odvážnější volí schodiště, vrcholem jsou venkovní zdi, ploty, návrhy barevnosti fasády.

1
2
3
4
5
6
7

Více fotografií