ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slideshow 01

    Venkovní malby / pozornost

Venkovní malby / pozornost

Pokud chcete zviditelnit Vaši firmu, zkrášlit fasádu vašeho domu, zútulnit betonové ploty, tak velkoplošná malba může být tím správným řešením. Malba by měla být ušita na míru objektu, výtvarným záměrem je přirozeně zapadnout do okolí a umocnit celkový dojem.

Zde platí doslova zaujmout, oslovit. Dodáme Vašim objektům a podnikatelským záměrům konkrétní barvy a tvary.

Zajímají nás Vaše vize. Nabízíme umění na fasádách. Vše začíná od záměrů, nápadů, pokračuje k návrhům a realizaci. Venkovní malby slouží jako dobré orientační body.

Většinou se pokoušíme o vytvoření iluze. Fascinuje nás, když malba vzbuzuje hluboký dojem. Jedná se o příležitost jak být více vidět, ve větším měřítku. Malba pro větší publikum, tudíž naše velká motivace při vytváření.

Mezi malby v exteriéru patří tedy i malba na ploty, zídky, betonové panely. Snažíme se o proměnu betonové šedi v přednost, boříme tradičnost, snažíme se dostat do měst více přírody. Do této kategorie patří malby na fasádách, malby stěn v průjezdech, průchodech, dvorech, zdi dětských hřišť, malby na plotech v zahradách, malba venkovních panelových zdí, písmomalířství, reklamní malby na fasádách. Malby v komerčních i soukromých objektech.

V exteriéru pro prodloužení životnosti může být použit ochranný nátěr na fasády. Máme zkušenosti i s ochranným nátěrem proti graffiti.

Nástěnné malby ladí k přírodním materiálům, rozumí si se dřevem, kamenem, kovem. Prostory získávají prestižní vzhled.

Pracujeme efektivně, kreativně, učíme se stále více improvizovat ve prospěch co nejlepších výsledků. Zvýrazněte tedy svět kolem Vás barvami.

Realizace v závislosti na počasí, duben-říjen.

1
2
3
4
5
6
8

Více fotografií