ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slideshow 01

    Malba jako velmi osobní záležitost, napevno spjata s nemovitostí.

Náš cíl je novodobá, moderní, originální nástěnná malba.

Nástěnné malby jsou nedílnou součástí architektury, sahající dávno do minulosti. Naše filosofie je malba jako umocnění individuality a prostoru domova.

Malba v interiéru či exteriéru je jeho nedílnou součástí, zapuštěná do prostoru a spjatá s domem a jeho obyvateli. Je doslova vytetovaná –vyznačená, jako osobní „kérka“.

Najít řešení v souladu s vámi je zodpovědnost a proces. Tvorba uměleckého zkrášlování, má schopnost se Vám dostat pod kůži.

Tetování stěn je pro každého určitým symbolem, dává prostoru konkrétní tvář, zhmotňuje vibraci obyvatel. Jedná se o vyjádření vlastní individuality. Umístění tetování je klíčové, je třeba si uvědomit, že vestavná malba není krátkodobá záležitost, Vytváření obrazů vyjadřuje úctu ke kořenům a lokaci nemovitosti.

Malba na domech je nadčasová záležitost prověřená historií.

Slide 1

Náš cíl je novodobá originální nástěnná malba. Zabýváme se uměním na zdi, máme příklady, které by se daly zařadit ke směru mural artu kdy pracujeme ručním nanášením barev štětcovou technikou ve veřejných prostorech.

Tvůrčí práce, která slouží ke zviditelnění, pozvednutí objektů, zapamatování. Hlavním směrem, je vyjadřování pomocí barev.

Ukázky provedených realizací

Firemni Malby 11
Firemni Malby 5
Abstraktni Malby 5
Firemni Malby 8
Firemni Malby 3
Abstraktni Malby 4