Nástěnné malby - referenční objekty

Tématická malba - Šumavské lázně

Napsáno dne . V kategorii Referenční objekty

Výmalbou podpořit “tvář“ projektu Šumavských lázní pro nás bylo velkou výzvou. Především proto, že tento projekt, který nabízí Parkhotel Tosch od ledna 2013 je zcela ojedinělý a unikátní v rámci České republiky. Jediné lázně v České republice, které nabízí zcela unikátní skloubení lázeňství s přírodou, zemskou energií a historií. Jsou zde zachovány historické klenby z 16. Století. V lázeňském provozu se nachází původní půlkruhová valená kamenná klenba o výšce téměř 5-ti metrů.

Výhradně je provoz orientován na bylinné procedury včetně koupelí, bylinné páry a zábalů. Veškeré lázeňské produkty jsou z čistého prostředí Šumavy.

Jedinečná je přírodní hotelová jeskyně, kde probíhá velmi oblíbená speleoterapie pro posílení organismu a celkovou relaxaci. V jeskyni se nachází vyvěrající pramen sv. Barbory a je hlavní součástí vodoléčby a využívá se pro Kneipovu masáž a Priessnitzův chodník. Hydroterapie je v kombinaci s podávanými bylinkami základem klasického léčení. Vincenze Priessnitz je považován za pomyslného zakladatele vodní léčby.

„Lékař léčí, příroda uzdravuje „Medicus curat, natura sanat“, návrat k přírodě je nejlepší cestou pro Vaše zdraví. http://www.sumavskelazne.cz

Vytisknout