ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slideshow 01

    Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

www.malirstvi-skoda.cz
Stránky pro soukromé zákazníky nabízejí malování bytů, které přecházejí k malování novostaveb až k malováním rodinných, řadových, činžovních domů. Realizujeme nátěry fasád rodinných domů, které pokračují k nátěrům fasád řadových, činžovních a končíme u nátěrů fasád panelových domů. Pro nátěry fasád máme vysokotlaké čistící zařízením WAP, které nám očistí fasády z veškerého prachu a špíny z fasád.

www.skoda-malirstvi.cz
Na stránkách najdete informace, co se týká průmyslových maleb a nátěrů. Díky našemu vybavení můžeme realizovat malování průmyslových objektů, mezi které patří malování skladů, dílen apod. Na malování průmyslových objektů máme svoje 3 stříkací zařízení Airless, svojí pojízdnou pásovou kloubovo-teleskopickou 19 metrů vysokou plošinu.

Realizujeme nátěry fasád administrativních budov, tak nátěry fasád různých provozních i výrobních podniků. Provádíme veškeré nátěry střech, konstrukcí i nátěry průmyslových podlah.

wwww.natery-malby.eu
Webové stránky jsou technického zaměření na naší práci, ukazují naše řemeslo z jiného úhlu pohledu. Každá naše práce má svojí vlastní doménu, na kterou jsou vytvořeny micro stránky, na kterých najdete různé informace pracovních postupech, tak i poznatky z našich zkušeností.

www.plosiny-skoda.cz
Na stránkách najdete veškeré informace o práci, které lze realizovat s naší plošinou. Z plošiny provádíme nátěry ocelových, betonových, kovových i dřevěných konstrukcí. Díky vybavení a investic si můžeme vzájemně propojit další naše práce, které nám nabízí plošina. Naše vybavení nám umožňuje realizovat nátěry střešních konstrukcích, přecházíme k nátěrům střech provozních i výrobních podniků.

www.plosiny-budejovice.cz
Z plošiny provádíme mytí a nátěry fasád vysokotlakým čistícím zařízením WAP. Pro zlepšení efektivity práce jsme přikoupili rotační čistič ploch, který nám dokáže perfektním způsobem umýt fasádu. Realizujeme nátěry dřevěných štítů, které mají většinou majitelé rodinných domů. Pro majitelé chat i chalup provádíme nátěry dřevěných fasád z plošiny, tak i z lešení. i Provádíme nátěry obložení, podhledů i štítů rodinných domů, tak nátěry různých přístaveb.

www.umprodum.cz
Pro majitelé rodinných, činžovních, řadových domů jsme nechali udělat webové stránky, které se specializují na malířské a natěračské práce především pro soukromé zákazníky. Webové stránky nabízejí informace, rady i ukázky našich prací. Pokračujeme nátěry obložení, podhledů i štítů rodinných domů.

Realizujeme nátěry fasád panelových domů, dokážeme si poradit s plísní i s mechy na fasádě, Pro majitelé chat i chalup provádíme nátěry dřevěných fasád jak z plošin, tak i z lešení. Pro předsedy i členy bytových družstev nabízíme malování schodišť, nátěry olejových soklů včetně nátěry rozvodových elektrických skříní i zárubní.

1
2
3
4
5
6
7
8

Nátěr fasády - casíno, Dolní Dvořiště